Exercície so sestrou Margarithou Valappila

Žilinská Farnosť Dobrého pastiera na Solinkách ponúka duchovné cvičenia s hosťami z Nemecka. Sú nimi sestra Margaritha Valappila a kňaz Manfred M. Huber, ktorí 20. – 24. októbra 2020 v Čičmanoch povedú exercície na tému „Veď ja poznám zámer, ktorý mám s vami – hovorí Pán. Sú to myšlienky pokoja a nie súženia: dám vám budúcnosť a nádej.“ (Jer 29, 11)

Sestra Margaritha Valappila pochádza z Keraly v južnej Indii, patrí k sestrám sv. Jozefa. Do kláštora vstúpila v Nemecku už ako mladé dievča. Roky slúžila ako zdravotná sestra. V r. 1989 jej diagnostikovali rakovinu kosti, po operácii zatúžila po neustálom velebení Boha. V r. 1990 bola v Indii navštíviť svoju chorú a ochrnutú matku, ktorá bola Ježišom zázračne uzdravená počas modlitby. To a ďalšie skúsenosti zázračných uzdravení, ktorých bola svedkom, sa jej tak hlboko dotkli, že začala po celom svete hlásať Božie slovo a hovoriť o Ježišovej láske všade, kde sa momentálne nachádza. Dlhé roky riadi Exercičný dom v Nemecku a vedie exercície po celom svete. Dodnes boli vydané dve jej knihy „Ježiš žije dnes“ a „S Ježišom na ceste“.

Registračný formulár aj informácie o ubytovaní a spôsoboch platby nájdete TU.

Na exercície nesmú byť prijaté osoby psychicky choré (s diagnostikovanou psychickou chorobou, ktorí sa pravidelne liečia u psychiatra). Tieto osoby vyžadujú individuálne duchovné vedenie, ktoré na týchto exercíciách nie sú organizátori schopní poskytnúť.

Farnosť Dobrého pastiera, Žilina – Solinky