Kniha JA SOM – krásny darček pri príležitosti prvého svätého prijímania

Čaká vás v rodine, v škole alebo vo farnosti v blízkom čase prvé sväté prijímanie? Ste kňaz alebo katechéta, ktorý sprevádza deti pri príprave? Alebo ste rodič či rodinný blízky, ktorý hľadá vhodný darček pre prvoprijímajúce dieťa?

Vydavateľstvo DON  BOSCO ponúka knihu JA SOM ako krásny darček pri príležitosti prvého svätého prijímania. Bohato ilustrovaná kniha v 40 príbehoch pútavo priblíži dieťaťu mená a opisné pomenovania, ktoré sa v Biblii používajú na označenie Boha, Ježiša a Ducha Svätého. Pomáha prehlbovať osobný vzťah dieťaťa k Bohu. Kniha je napísaná zrozumiteľným a jednoduchým jazykom a je plná podnetov.

Knihu nájdete v  kníhkupectvách alebo je možné objednať si ju priamo tu: http://www.donbosco.sk/tovar/ja-som


Vydavateľstvo DON BOSCO – sme saleziánske vydavateľstvo, ktoré vzniklo v roku 1994 v Bratislave a vydalo už viac ako 580 titulov, k najznámejších a najúspešnejším patria príbehy pre potešenie duše od Bruna Ferrera, knihy pre mládež, rodičov, vychovávateľov, ale aj pre širšiu verejnosť, napr. obľúbené brožúrky z edície Viera do vrecka. Vydavateľstvo získalo viacero významných ocenení, z nich napr. Kniha Misia – Mission získala ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska 2010, časopis Sväté písmo pre každého – dielo získalo cenu za kresťanský prínos do umenia Fra Angelica, alebo kniha Príbehy pre potešenie duše – titul bol zaradený medzi  Najkrajšie knihy Slovenska 2017.

Peter Novák
Vydavateľstvo DON BOSCO