Sestra Cristina Scuccia prichádza s novým hudobným albumom

Sestra Cristina štyri roky od vydania svojho debutového albumu Sestra Cristina prišla 6. marca s novou piesňou Felice (Šťastný). Zároveň je to názov jej nového albumu piesní, ktorý vyjde 23. marca. Text novej piesne pripravili a zhudobnili Andrea Bonomo a Gianluigi Fazio, za produkciou je Elvezio Fortunato.

„Myslím si, že každý človek na otázku: ‚Ako sa dnes cítiš?‘  má túžbu odpovedať: ‚Som šťastný,‘ ale v živote sú aj prekážky a nie vždy sme disponovaní pre tento pocit,“ hovorí sr. Cristina. Skutočné ŠŤASTIE je stále v nás, v našej hĺbke. Byť ŠŤASTNÝ je všetko, čo si želám pre každého človeka. Byť ŠŤASTNÝ je túžba tých, ktorí milujú. Byť ŠŤASTNÝ je mojím želaním pre všetkých, ktorí budú počúvať aj túto hudbu,“ dodáva sr. Cristina.

Sr. Cristina sa narodila v roku 1988 na Sicílii. V roku 2007 spievala rolu sestry Rosy, zakladateľky rehole Uršulínok Svätej rodiny a od roku 2008 študovala na cirkevnej hudobnej a speváckej škole The Rose Academy v Ríme. V roku 2009 vstúpila do noviciátu spomínanej rehole, pracovala dva roky ako misionárka učiteľka v Brazílii a po návrate zložila rehoľné sľuby. V roku 2012 vystupovala v televíznej stanici Gold TV a roku 2013 vyhrala súťaž gospelových piesní Good News Festival v Ríme. V nasledujúcom roku vyhrala súťaž talentov The Voice of Italy, vydala svoj prvý už spomínaný album a uzavrela zmluvu so spoločnosťou Universal Records. Vo Francúzsku získala Zlatú platňu za 50 tisíc predaných titulov. Posledné roky vystupovala aj v muzikáli Sestra v akcii a Titanik. Jej vyjadrenie na súťaži The Voice of Italy: „Mám dar, tak vám ho dám,“ nebolo len jednorazové, spolu s rehoľným zasvätením spája aj toto výnimočné poslanie.

-msk-