Predplatné edície Viera do vrecka na rok 2019

Už 8 rokov vychádza vo Vydavateľstve DON BOSCO každý mesiac praktická brožúrka pre každého kresťana. Venuje sa niektorej z tém, ktoré sa dotýkajú života veriaceho človeka. Zasahuje do rôznych oblastí od osobného duchovného rozvoja, právd viery, cez výchovné a vzťahové otázky, až po biblické a historické témy. Renomovaní autori predkladajú aj tie najzložitejšie témy jazykom, ktorý je blízky a zrozumiteľný čitateľovi.

Edícia je určená jednotlivcom, ale aj farnostiam ako pomoc pri vzdelávaní veriacich. V edícii za osem rokov vyšlo už viac ako 95 knižiek. V roku 2018 rezonovali napríklad témy: Prečo máme strach zo smrti?, Duchovné povolanie. Pozor, krehké!, Po stopách svätého Antona, Oplatí sa byť verný?, Vrcholový šport a Boh, ale aj viaceré ďalšie.

Brožúrky je možné predplatiť si na celý rok, ale dajú sa kupovať aj jednotlivo. Obľúbenou formou je aj venovanie ročného predplatného niekomu, koho chcete potešiť – zvlášť v tomto období ako hodnotný vianočný darček.

Pri úhrade predplatného do 10. decembra 2018 jednému z čitateľov venuje cestovná kancelária AWERTRAVEL atraktívny pútnický zájazd do Svätej zeme.

Edíciu Viera do vrecka spolu s praktickým zakladačom si môžete predplatiť na rok 2019 za nezmenenú cenu 13,50 € tu: http://www.donbosco.sk/tovar/edicia-viera-do-vrecka-2019 – kvalitné knižky priamo k vám domov – poštovné je v cene.

Ročník 2019 s mottom: „Srdcom v nebi, nohami na zemi“ ponúkne tieto témy:

evdv (3)

 

Peter Novák
Vydavateľstvo DON BOSCO