Redemptoristi prinášajú videa Mikea Schmitza so slovenskými titulkami

Nielen mladí slovenskí katolíci sa môžu počas Adventu pripraviť na príchod Vykupiteľa. Hoci je americký kňaz Mike Schmitz známy predovšetkým ako univerzitný kaplán a na sociálnych sieťach sa prihovára mladým ľuďom, témy desiatich videí so slovenskými titulkami ponúknu adventné zamyslenia pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob prežívania svojej viery v dnešnom modernom svete.

Slovenské titulky vo videách Mikea Schmitza, ktoré preložil Lukáš Vaník, pripravil mediálny tím redemptoristov v spolupráci s produkciou projektu Ascension Presents. Kompletný zoznam nájdu slovenskí diváci na tomto mieste. Pozrieť si video s titulkami v slovenčine je veľmi jednoduché; stačí si v nastaveniach videa zapnúť titulky a vybrať slovenčinu.

Mike Schmitz je kňazom diecézy Duluth v Minnesote. V súčasnosti riadi The Newman Centre na Univerzite Minnesota-Duluth a je tiež riaditeľom Úradu pre mládež a mladých dospievajúcich v diecéze. Je známy svojimi inšpirujúcimi kázňami, zábavnosťou a skutočnou pohodou. Ascension Presents je evanjelizačná platforma. Prináša zaujímavý obsah, ktorý reflektuje dobro, pravdu a krásu, a tak privádza srdcia všetkých sledovateľov bližšie ku Kristovi.

Mediálny tím redemptoristov