Adventné ticho Božieho slova na kolenách v Žiline

Adventná duchovná obnova spojená s celonočnou adoráciou z 15. na 16. decembra 2018 nesie názov „V tichu Božieho slova“. V Katolíckom dome v Žiline bude o tomto tichu prednášať sestra Dária Miezgová z Komunity blahoslavenstiev. Adventné a pôstne celonočné adorácie už niekoľko rokov organizujú školské sestry a mladí z Gymnázia sv. Františka z Assisi v Žiline.

Registrácia bude prebiehať od 13.30 hod a samotný program začína o 14.30. Súčasťou obnovy bude prednáška, chvály, praktické rady ako vchádzať do Lectio Divina, práca v skupinkách aj rehoľná čajovňa.

Samotná celonočná adorácia začne večer modlitbou chvál, bude prebiehať až do nedeľného rána a zakončí sa svätou omšou o 8. 30 hod. Na túto časť programu sú pozvaní aj nezaregistovaní účastníci.

Na podujatie je potrebné zaregistrovať sa kvôli zabezpečeniu stravy do 12. decembra 2018 na celonocnaadoracia@gmail.com. Príspevok je dobrovoľný. Potrebné je priniesť si so sebou Bibliu a písacie potreby, spacák, karimatku, prezúvky a niečo sladké na spoločné agapé.

-fc-