Saleziáni uvádzajú na obrazovky novú televíznu reláciu

Saleziáni don Bosca prichádzajú s novou televíznou reláciou pod názvom Viera do vrecka. Od 24. januára ju v premiére raz do mesiaca môžete sledovať na televízii Lux a od 25. januára na televízii Noe.

Trinásťminútová relácia Viera do vrecka pozýva divákov, aby spolu s odborníkmi či zasvätenými osobami nazreli do tém týkajúcich sa bežného života z iného pohľadu, hlbšieho, z pohľadu viery. Zároveň však svoj priestor dostanú aj hostia, ktorí tému popíšu prakticky, ktorých sa týka a môžu byť pre diváka inšpiráciou.

Názov Viera do vrecka odkazuje na edíciu s rovnakým názvom, ktorú vydáva Vydavateľstvo Don Bosco. Relácia ľudským jazykom nadväzuje a rozvíja informácie, ktoré poskytujú jednotlivé vydania edície. Medzi hostí spravidla patrí aj autor súvisiacej brožúry. Na príprave relácií Viera do vrecka sa podieľa aj časopis Zasvätený život v rámci projektu Z4P – Zasvätení for People.

Do prvej relácie s názvom Talenty sme pozvali psychologičku a autorku knižky Talenty a zdravé sebavedomie Dominiku Hajkovskú, saleziána kňaza Štefana Turanského, olympijského reprezentanta a strieborného medailistu vo vodnom slalome Mateja Beňuša a ďalších.

Tím relácie Viera do vrecka

-msk-