U Milosrdných bratov v Bratislave bude zajtra benefičný koncert

Vokálna skupina SKLO a Milosrdní bratia pozývajú na novoročný benefičný koncert. Uskutoční sa v nedeľu 6. januára 2019 o 18:00 h v Kostole navštívenia Panny Márie (milosrdní bratia) na Námestí SNP 11 v Bratislave.

„Príďte si vypočuť pekné vianočné piesne a koledy spolu s ďalšími ukážkami z repertoáru vokálnej skupiny SKLO a zažiť vianočnú a novoročnú atmosféru chrámu,“ avizuje Andrea Eliášová.

Vokálna skupina SKLO je prvým a cappella zoskupením na slovenskej hudobnej scéne. Jej repertoár tvoria sakrálne spevy, renesančné madrigaly, černošské spirituály, gospely, ľudové piesne, vianočné piesne a koledy. Skupina účinkuje v zložení: Eva Gregorová – Slávka Horváthová – Ivan Schreiner – Viliam Solčány – Peter Koma – Rado Tomeš.

„Vašim dobrovoľným príspevkom pomôžete vybudovať rehabilitačnú ambulanciu a ozonoterapiu v novej nemocnici v oblasti Akassato v africkom štáte Benin. Koncert, vďaka prenosnému zariadeniu, rehoľa umožní počúvať aj pacientom hospitalizovaným v ich nemocnici,“ dodala pre TK KBS Andrea Eliášová.